Drużyna podzielona jest na zastępy.
Co tydzień odbywają się zbiórki zastępów prowadzone przez zastępowe. Na zbiórkach m.in. uczymy się praktycznych umiejętności, ćwiczymy zmysły i zdobywamy sprawności. Raz w miesiącu spotykamy się wszystkie na zbiórce drużyny.